Seko mums sociālajos tīklos Facebook, Twitter un Draugiem.lv


Ceturtdiena, 27 Septembris 2012 13:02

Aleksandrs Raubiško noliek Cēsu novada domes deputāta pilnvaras

Informācijas avots:  http://www.cesis.lv/
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ārkārtas domes sēdē 27. septembrī deputāti vienbalsīgi pieņēma lēmumu par Aleksandra Raubiško deputāta pilnvaru izbeigšanos pirms termiņa. Kā iemeslu šim lēmumam A. Raubiško domes sēdē minēja lielo darba slodzi savā pamatdarbā. A. Raubiško ir zemnieku saimniecības „Kliģēni” vadītājs.

 

Līdz 2013. gada pašvaldības vēlēšanām viņa vietā stāsies kāds cits A. Raubiško pārstāvētā saraksta pārstāvis. Par to vēl lems Vēlēšanu komisija.

 

Cēsu novada domē A. Raubiško tika ievēlēts 2009. gada 6. jūnijā no „Tautas partijas” deputātu kandidāta saraksta ar ceturto kārtas numuru.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance Saulīte

Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 27 Septembris 2012 15:43

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

Par Krimināllikuma 71.pantu (aicinājums uz genocīdu utt.), 78.pantu (nacionālā, etniskā, rasu naida izraisīšana, provocēšana utt.), 74.pantu (genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana) u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Lūdzu iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. e-novads.lv var lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.